O Nas

O Nas

Witamy Państwa na stronie firmy NUMIS & Art. Dom Aukcyjny w Poznaniu. Dom Aukcyjny NUMIS POLAND Krzysztof Klitończyk zmienił swoją nazwę na: NUMIS & Art. Dom Aukcyjny.

Od 2018 prowadzimy profesjonalne aukcje numizmatyczne na znanej na całym świecie platformie onebid.pl Założyciel firmy Krzysztof Klitończyk z wielkiej pasji do pieniądza papierowego stworzył podwaliny do współpracy z autorem katalogu „Banknoty Polskie i Wzory” Panem Czesławem Miłczakiem, autorytetem w dziedzinie banknotów polskich. Krzysztof jako konsultant cennika do katalogu „Banknoty Polskie i Wzory” Cz.Miłczak w latach 2019 oraz 2022, w roku 2023 został jego współautorem co było wielką nobilitacją i potwierdzeniem dotychczasowego zaangażowania w rozwój polskiej numizmatyki. Firma NUMIS POLAND Krzysztof Klitończyk w 2023 roku została wydawcą katalogu oraz cenników autorstwa Pana Czesława Miłczaka „Banknoty Polskie i Wzory”. Zapraszamy Państwa do współpracy na dogodnych warunkach.

Służymy doradztwem i pomagamy w poszukiwaniu brakujących walorów do Państwa zbiorów.

NUMIS

Historia powstania firmy

NUMIS & Art. Dom Aukcyjny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od 01 lutego 2024 roku rozbudowujemy naszą firmę o departament sztuki we współpracy ze znaną fotografką Darią Halak.

Specjalizujemy się w wycenie, sprzedaży, pieniądza papierowego i numizmatyce polskiej. Kupujemy całe zbiory numizmatyczne jak i pojedyncze egzemplarze stosując notowania rynkowe, a w szczególności:

banknoty
monety
historyczne papiery wartościowe: akcje, obligacje
szeroko pojętą falerystykę
literaturę numizmatyczną

Nasz zespół

Krzysztof Klitończyk
Prezes
krzysztof@numispoland.pl
Kinga Klitończyk
Dział Marketingu
kinga@numispoland.pl
Aniela Klitończyk
Koordynator przyjęć PMG i NGC
aniela@numispoland.pl
Julita Szabo
Dział Rozliczeń
julita@numispoland.pl
Daria Halak
Departament Sztuki
daria@numispoland.pl
Marcin Witczak
IT Support
marcin@numispoland.pl