O Nas

O Nas

Oferujemy skup, sprzedaż oraz wycenę przedmiotów numizmatycznych

Profesjonalny sklep numizmatyczny w mieście Poznań. Specjalizujemy się w numizmatyce polskiej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo olbrzymi wybór walorów filatelistycznych polskich i zagranicznych oraz mnóstwo monet i banknotów z całego świata, Kupujemy zbiory filatelistyczne i numizmatyczne stosując najnowsze notowania katalogowe i rynkowe. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w poszukiwaniu brakujących egzemplarzy. Zapraszamy wszystkich filatelistów i numizmatyków! Nowoczesna wizja sklepu numizmatycznego. Rabaty, promocje, oryginalne prezenty i inne pomysły udostępnione wszystkim swoim Klientom. Zapraszam wszystkich numizmatycznych. Zmieniamy oblicze kolekcjonerstwa.

Od wielu lat naszym hobby jest kolekcjonerstwo, w szczególności numizmatyka. staramy się zmieniać trendy i zasady na jakich opiera się nasza pasja.

Numis Poland

Historia powstania firmy

Sklep numizmatyczny

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego

którego otwarcie odbyło się 27 lipca 2015 roku. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór banknotów, monet, papierów wartościowych a także akcesorii numizmatycznych.

W sklepie będziecie mogli Państwo sprzedać/wycenić swoje przedmioty numizmatyczne takie jak:

Monety
Banknoty
Akcje
Obligacje
Ordery

Nasz zespół

Krzysztof Klitończyk
Prezes
krzysztof@numispoland.pl
Kinga Klitończyk
Dział Marketingu kinga@numispoland.pl
Aniela Klitończyk
Koordynator przyjęć PMG i NGC aniela@numispoland.pl
Julita Szabo
Dział Rozliczeń julita@numispoland.pl